INWESTYCJE MIESZKANIOWE

VILLAFIANO

LOKALIZACJA

Jedna z najbardziej urokliwych i modnych dzielnic Warszawy. Cicha, zielona, rodzinna z bogatą infrastrukturą, atrakcyjna historycznie i kulturalnie. Mokotów to dzielnica parków, teatrów, galerii sztuki, restauracji, ambasad i rezydencji. Bezpieczna i doskonale skomunikowana. Villę Fiano doceni każdy, kto, nie opuszczając serca miasta, pragnie żyć w miejscu, w którym można złapać oddech.

DLA KONESERÓW DOBREGO ŻYCIA

Harmonijny splot prestiżowej lokalizacji Starego Mokotowa oraz nowoczesnej przestrzeni mieszkalnej. Villa Fiano to zespół dwóch kameralnych, czterokondygnacyjnych budynków apartamentowych wykończonych w barwach miedzi i bieli toskańskiego marmuru, uzupełnionych przez nowoczesne formy ręcznie kutych rzeźbień.

ARCHITEKTURA

  Villa Fiano to 13 luksusowych i niepowtarzalnych apartamentów, co czyni inwestycję tym bardziej unikalną i ekskluzywną. Pełne światła wnętrza spełnią najwyższe wymagania. Przestronne wnętrza o przyjaznym rozkładzie, dbałość o każdy detal projektu wspólnie tworzą miejsce, w którym można złapać oddech i zrealizować marzenia o bezpiecznej, i wygodnej przystani do życia.

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  t.22 307 33 86

  villafiano.pl

  BIURO SPRZEDAŻY

  Godziny otwarcia: Pn-Pt: 9.00 - 17.00

  Sb. spotkania umawiane telefonicznie

  ul. Rozbrat 44A (IV piętro)

  00-419 Warszawa

  e. sprzedaz@iconre.pl