INWESTYCJE MIESZKANIOWE

VILLA ONYX

LOKALIZACJA

Villa Onyx powstała na Saskiej Kępie przy ul. Międzynarodowej. Dzięki wyjątkowej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, ale nieco na uboczu, nad rzeką, wśród zieleni, Saska Kępa jest idealnym miejscem do aktywnego spędzania czasu. Pobliski Park Skaryszewski to znakomite miejsce do uprawiania sportu i wypoczynku. Teren dzielnicy przecina kilka reprezentacyjnych ulic, w tym najbardziej znane - Saska i Francuska. Restauracje i urokliwe kawiarnie tworzą wyjątkowe tło dla odbywających się tu imprez kulturalnych i są idealnym miejscem spotkań towarzyskich.

KLIMAT I PRESTIŻ

Saska Kępa to prawdziwa zielona wyspa w samym sercu Warszawy. Niepowtarzalny urok tej dzielnicy kształtowali najlepsi polscy architekci, dzięki którym stała się perłą modernizmu. To wyjątkowe miejsce od zawsze przyciągało ludzi związanych ze światem sztuki i kultury. W okolicy mieści się wiele ambasad, a także prestiżowe przedszkola i szkoły jak choćby dwie najbardziej elitarne – francuska Lycée français de Varsovie oraz brytyjska Wonderful Years School.

ARCHITEKTURA

Villa Onyx to nowoczesna rezydencja, zbudowana przy użyciu szlachetnych materiałów najwyższej jakości. W budynku zaprojektowano 28 apartamentów o podwyższonym standardzie. Lobby i korytarze willi wykończone będą eleganckimi elementami forniru, wapienia, granitu i onyksu. Dla zapewnienia maksymalnego komfortu mieszkańców willa została wyposażona w recepcję, jest całodobowo strzeżona oraz posiada ogrodzony, zielony skwer. Wszystkie mieszkania i lokale usługowe zostały sprzedane.

INWESTYCJA WYPRZEDANA

t.22 209 50 51

www.villaonyx.pl

Godziny otwarcia: Pn-Pt: 09.00-17.00

ul. Rozbrat 44 A (IV p.)

00-419 Warszawa

e. info@villaonyx.pl