INWESTYCJE KOMERCYJNE

Poznańska 37

LOKALIZACJA

Nieruchomość położona jest w Centralnym Obszarze Biznesu w ścisłym centrum przy ulicy Poznańskiej 37, pomiędzy Al. Jerozolimskimi i ul. Nowogrodzką. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajdują się głównie przedwojenne kamienice mieszkalne oraz zrewitalizowany budynek Hotelu Polonia Palace. W najbliższej okolicy usytuowanych jest ponadto kilka hoteli (Metropol, Mariott, Novotel), a także nowoczesne budynki biurowo-usługowe, banki, poczta, budynek Operetki Warszawskiej oraz siedziba Urzędu Dzielnicy Śródmieście. Poznańska 37 ma bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałą częścią miasta – zlokalizowana jest bowiem bezpośrednio przy węźle miejskiej komunikacji autobusowej i tramwajowej, blisko stacji metra Centrum i dworca kolejowego Warszawa Centralna.

BUDYNEK

Aktualnie budynek posiada pięć kondygnacji naziemnych, realizowana jest nadbudowa nad aktualnym budynkiem w wysokości jednej kondygnacji i antresoli. Na parterze kamienicy zlokalizowane będą lokale usługowe, na wyższych piętrach biura. Kamienica posiadać będzie trzypoziomowy parking podziemny, do dyspozycji najemców przekazane zostaną również specjalne miejsca parkingowe dla rowerów.

ARCHITEKTURA

Koncepcja architektoniczna zakłada rewitalizację istniejącej kamienicy wraz z nadbudową i przekształcenie jej w nowoczesny biurowiec butikowy, oferujący najemcom małe powierzchnie (od około 40 m2) w zgodzie z aktualnym popytem rynkowym, umożliwiającym szybką komercjalizację inwestycji. Projekt zakłada również możliwość łączenia powierzchni w większe przestrzeni (do ponad 600 m2 na jednym piętrze), by jak najlepiej dostosować się do potencjalnych potrzeb przyszłych najemców. Ze względu na walory architektoniczne jak i na duży stopień autentyzmu budynku, zgodnie z zaleceniami konserwatorskimi rewitalizowana i rozbudowywana kamienica zachowa skalę istniejącej bryły a także zabytkowy wystrój architektoniczny w niezmienionej formie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

t. +48 22 213 11 60

www.poznanska37.com

BIURO

Godziny otwarcia: Pn-Pt: 9.00 - 17.00

ul. Rozbrat 44A (IV piętro)

00-419 Warszawa

e. info@poznanska37.com