O FIRMIE

ICON REAL ESTATE SP. Z O.O. jest firmą deweloperską, która od blisko 7 lat prowadzi sprzedaż mieszkań typu premium. Miejscem, gdzie koncentruje się nasza działalność jest Warszawa. Realizujemy tu projekty budowlane takie jak: Villa Onyx, Piano House i Kamienica Ordynacka. Zwracamy uwagę, że nasze inwestycje to nie tylko Warszawa. Mieszkania na sprzedaż zaoferowaliśmy również wymagającym klientom - z Zakopanego (Za Strugiem).

Warszawa – nasze inwestycje


W ostatnim czasie zrealizowaliśmy między innymi kameralny budynek mieszkaniowy Na Sowińskiego zlokalizowany na warszawskiej Woli. Oddane do dyspozycji mieszkania na sprzedaż wyróżniały się na tle innych inwestycji, które oferuje Warszawa podwyższonym standardem wykończenia.

Inną inwestycją, w ramach której możemy zaoferować wyjątkowe mieszkania na sprzedaż, jest Kamienica Ordynacka. To przykład doskonałej lokalizacji (Warszawa – bezpośrednio przy historycznym Trakcie Królewskim). Pierwszy etap polegał na remoncie części wspólnych budynku. Zakończyliśmy także II etap prac związany z adaptacją poddasza kamienicy na cele mieszkaniowe oraz odświeżenie elewacji.

W maju 2014 roku zakończyliśmy prace związane z budową ekskluzywnego apartamentowca Piano House usytuowanego na warszawskim Powiślu. Dzięki współpracy z najlepszymi architektami i projektantami możemy zaprezentować naszym klientom najciekawsze mieszkanie na sprzedaż, jakie oferuje dziś Warszawa.

Na ukończeniu są prace budowlane związane z inwestycją Villa Onyx usytuowaną na warszawskiej Saskiej Kępie. W I kwartale tego roku wprowadzą się pierwsi mieszkańcy. W Villi Onyx zaoferowaliśmy modernistyczne apartamenty zlokalizowane w tym jednym z najpiękniejszych rejonów w Warszawie.

ICON REAL ESTATE
prowadzi obecnie także rewitalizację kamienicy przy ul. Poznańskiej 37 w Śródmieściu Warszawy.
Będzie to biurowiec butikowy spełniający najwyższe standardy.


Obecnie przygotowujemy się do rozpoczęcia następnych inwestycji segmentu premium na Mokotowie, oraz kolejnych apartamentów w Zakopanem, a także inwestycji komercyjnej Żabi Kruk w Gdańsku.