INWESTYCJE MIESZKANIOWE

NA SOWIŃSKIEGO

LOKALIZACJA

Niewątpliwym atutem inwestycji „Na Sowińskiego” jest świetna lokalizacja. Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych tworzy przyjemny klimat i pozwala relaksować się z dala od miejskiego zgiełku. Łatwo dostać się stąd do Centrum. Doskonała sieć komunikacyjna – tramwaje, autobusy – zapewnia szybki dojazd do Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy. Większe centra handlowe ulokowane są w bliskiej okolicy.

WOLA JAKIEJ NIE ZNACIE

Warszawska Wola to wyjątkowa dzielnica. To tu nowa i kreatywna energia krzyżuje się z jej dawnym duchem. To tu wyrastają biurowce i centra handlowe o odważnej architekturze oraz nowoczesne, komfortowe osiedla. Nic dziwnego, że Wola tak szybko oczarowuje młodych ludzi. Wielu docenia ją zresztą nie tylko za jej niezwykły klimat. Tu właśnie znajdują się jedne z najciekawszych warszawskich kawiarni, klubów i restauracji. Nie brakuje też miejsc aktywnego wypoczynku - parków i basenów.

ARCHITEKTURA

Na Sowińskiego to doskonale zaprojektowany ośmiopiętrowy budynek z garażem podziemnym. w budynku znajdują się atrakcyjne mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe, o powierzchni od 35 m2 do 100 m2. Na parterze budynku usytuowane są 4 lokale usługowo-handlowe. Na Sowińskiego wyróżnia się ciekawą architekturą i wysokim standardem wykończenia. Wraz z innymi inwestycjami w tej dzielnicy tworzy nową, wyjątkową wizytówkę Woli.

INWESTYCJA WYPRZEDANA

t. 22 244 11 60

www.nasowinskiego.pl

BIURO FIRMY ICON REAL ESTATE

Pn-Pt: 9:00- 17:00

ul. Rozbrat 44A

00-419 Warszawa

e. sprzedaz@iconre.pl