ZNAJDŹ POWIERZCHNIĘ

 • POZNAŃSKA 37

  Poznańska 37 to luksusowy, butikowy projekt biurowca klasy A+, który powstanie dzięki kompleksowej modernizacji zabytkowej kamienicy. Budynek ma do zaoferowania ponad 4100 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej rozłożonej na 6 nadziemnych kondygnacjach, w tym blisko 500 m2 powierzchni usługowo-handlowej na parterze. Typowa kondygnacja biurowa o powierzchni około 600 m2 zapewnia możliwość zaaranżowania biura zarówno w układzie open space, gabinetowym jak i mieszanym. Dodatkowo budynek zapewni swoim najemcom i gościom szereg udogodnień, m.in. centrum konferencyjne, restaurację, trzypoziomowy parking podziemny czy zaplecze dla rowerzystów.

 • VILLA ONYX

  Ekskluzywna inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach, którym marzy się mieszkanie w miejscu o niepowtarzalnej atmosferze – takim jak Saska Kępa. W Villi Onyx zaoferujemy 28 luksusowych apartamentów w metrażu od 35 do ponad 161 metrów kwadratowych. W inwestycji znajdują się także 3 lokale usługowe w metrażu od 110 do 200 m2.

  Zaprojektowane w Villi Onyx mieszkania na sprzedaż są przestronne i przyjazne w aranżacji. Za inspirację posłużyła modernistyczna Warszawa (szczególnie Saska Kępa).

 • KAMIENICA ORDYNACKA

  Apartamenty w Kamienicy Ordynacka to połączenie nowoczesnej technologii budowy z tradycyjną architekturą i prestiżową lokalizacją. Obecnie posiadamy całkowicie nową ofertę lokali w nadbudowie Kamienicy. Na 6 piętrze budynku powstało 9 luksusowych, 3 metrowych apartamentów w metrażu od 36 do 220 m2, wyposażonych min w instalację klimatyzacji oraz grzejniki kanałowe.

 • PIANO HOUSE

  Ekskluzywne mieszkania na warszawskim Powiślu (równie modnym jak Saska Kępa). Piano House to 68 luksusowych apartamentów w metrażu od 31 do ponad 250 metrów kwadratowych. Ostatnie piąte piętro budynku zajmują przestronne apartamenty zaprojektowane i zaaranżowane specjalnie według potrzeb naszych Klientów. W inwestycji znajdują się także 2 lokale usługowe w metrażu 294 i 420 m2.