NASZE INWESTYCJE

VILLAFIANO

Jedna z najbardziej urokliwych i modnych dzielnic Warszawy. Cicha, zielona, rodzinna z bogatą infrastrukturą, atrakcyjna historycznie i kulturalnie. Mokotów to dzielnica parków, teatrów, galerii sztuki, restauracji, ambasad i rezydencji. Bezpieczna i doskonale skomunikowana. Villę Fiano doceni każdy, kto, nie opuszczając serca miasta, pragnie żyć w miejscu, w którym można złapać oddech.


PIANO HOUSE

Apartamenty Piano House powstały z myślą o tych, którzy pragną harmonijnego połączenia życia w centrum miasta z bliskością natury. Budynek został usytuowany w najpiękniejszym rejonie Powiśla, pełnym parków, wspaniałej architektury i atrakcji kulturalnych. Piano House zaprojektowano w stylistyce miejskich kamienic z klasycznym wykończeniem z naturalnego kamienia – piaskowca i granitu, z elementami drewna. Wewnętrzny dziedziniec obsadzony drzewami i krzewami, prowadzi do trzech reprezentacyjnych lobby. Komfortowe rozwiązania, wysoka jakość materiałów oraz dbałość o każdy detal zaspokoją nawet najbardziej wymagających.


VILLA ONYX

Villa Onyx to kameralny apartamentowiec usytuowany na warszawskiej, zielonej Saskiej Kępie, przy ulicy Międzynarodowej. Projekt inwestycji czerpie z najlepszych wzorców europejskiego modernizmu, połączenie szlachetnych materiałów wykończeniowych takich jak onyks, granit, wapień czy fornir to doskonały mariaż tradycji i komfortu.


KAMIENICA ORDYNACKA

Kamienica Ordynacka powstała, gdy jej najbliższe sąsiedztwo – ulice Okólnik, Ordynacka, Szczygla – rozkwitało pod opieką znamienitych warszawskich rodów. Ten fragment miasta stał się elegancką dzielnicą elit, gdzie obok luksusowych kamienic wznosiły się reprezentacyjne budynki użyteczności publicznej: Konserwatorium Muzyczne połączone ze starym Zamkiem Ostrogskich, gmach Cyrku Warszawskiego z czteropiętrową widownią na 3000 widzów, a na rogu kaplica św. Wincentego à Paulo, w której odbywały się najwytworniejsze śluby w stolicy.


NA SOWIŃSKIEGO

Na Sowińskiego to doskonale zlokalizowana inwestycja mieszkaniowa na Warszawskiej Woli. Rozbudowana komunikacja miejska – tramwaje, autobusy, nowa linia metra- pozwalają szybko dostać się do centrum oraz innych dzielnic miasta. Bliskość zieleni, bezpośredni widok na park „Zielone Odolany”
pozwalają na aktywny wypoczynek i relaks.
Na Klientów czekają ostatnie atrakcyjne mieszkania dwupokojowe, o powierzchni ok 52 m2.
Inwestycja zakończona z ostatecznym pozwoleniem na użytkowanie.


Poznańska 37

Nieruchomość położona jest w Centralnym Obszarze Biznesu w ścisłym centrum przy ulicy Poznańskiej 37, pomiędzy Al. Jerozolimskimi i ul. Nowogrodzką. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajdują się głównie przedwojenne kamienice mieszkalne oraz zrewitalizowany budynek Hotelu Polonia Palace.