NASZE INWESTYCJE

Onyx_kadr1_1000px

VILLA ONYX

Villa Onyx to kameralny apartamentowiec usytuowany na warszawskiej, zielonej Saskiej Kępie, przy ulicy Międzynarodowej. Projekt inwestycji czerpie z najlepszych wzorców europejskiego modernizmu, połączenie szlachetnych materiałów wykończeniowych takich jak onyks, granit, wapień czy fornir to doskonały mariaż tradycji i komfortu.


nasze_inwestycje_zbiorcza_miniatura_piano

PIANO HOUSE

Apartamenty Piano House powstały z myślą o tych, którzy pragną harmonijnego połączenia życia w centrum miasta z bliskością natury. Budynek został usytuowany w najpiękniejszym rejonie Powiśla, pełnym parków, wspaniałej architektury i atrakcji kulturalnych. Piano House zaprojektowano w stylistyce miejskich kamienic z klasycznym wykończeniem z naturalnego kamienia – piaskowca i granitu, z elementami drewna. Wewnętrzny dziedziniec obsadzony drzewami i krzewami, prowadzi do trzech reprezentacyjnych lobby. Komfortowe rozwiązania, wysoka jakość materiałów oraz dbałość o każdy detal zaspokoją nawet najbardziej wymagających.


kamienica_02_biel_A4

KAMIENICA ORDYNACKA

Kamienica Ordynacka powstała, gdy jej najbliższe sąsiedztwo – ulice Okólnik, Ordynacka, Szczygla – rozkwitało pod opieką znamienitych warszawskich rodów. Ten fragment miasta stał się elegancką dzielnicą elit, gdzie obok luksusowych kamienic wznosiły się reprezentacyjne budynki użyteczności publicznej: Konserwatorium Muzyczne połączone ze starym Zamkiem Ostrogskich, gmach Cyrku Warszawskiego z czteropiętrową widownią na 3000 widzów, a na rogu kaplica św. Wincentego à Paulo, w której odbywały się najwytworniejsze śluby w stolicy.


nasze_inwestycje_zbiorcza_miniatura_sowinskiego_

NA SOWIŃSKIEGO

Na Sowińskiego to doskonale zlokalizowana inwestycja mieszkaniowa na Warszawskiej Woli. Rozbudowana komunikacja miejska – tramwaje, autobusy, nowa linia metra- pozwalają szybko dostać się do centrum oraz innych dzielnic miasta. Bliskość zieleni, bezpośredni widok na park „Zielone Odolany”
pozwalają na aktywny wypoczynek i relaks.
Na Klientów czekają ostatnie atrakcyjne mieszkania dwupokojowe, o powierzchni ok 52 m2.
Inwestycja zakończona z ostatecznym pozwoleniem na użytkowanie.


podstrona_obrazek_glowny_strug1

APARTAMENTY ZA STRUGIEM

Z panoramą na Tatry, w cichej i malowniczej okolicy, kameralnie i nowocześnie – takie są Apartamenty Za Strugiem. Jedna z najatrakcyjniejszych lokalizacji zimowej stolicy Polski – blisko centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie gór jak i w pobliżu popularnych szlaków


Front_Evening_F_04_pz_flara

Poznańska 37

Nieruchomość położona jest w Centralnym Obszarze Biznesu w ścisłym centrum przy ulicy Poznańskiej 37, pomiędzy Al. Jerozolimskimi i ul. Nowogrodzką. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajdują się głównie przedwojenne kamienice mieszkalne oraz zrewitalizowany budynek Hotelu Polonia Palace.